سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

داودی:

مرکز پژوهش شورای اسلامي شهر قزوین بزودي آغاز به كار مي كند

مرکز پژهش وآموزش شورای اسلامی شهر قزوین از هفته آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی در هفتمین جلسه پارلمان محلی قزوین در سال جاری، با اعلام این خبر گفت: این مرکز با حضور سه عضو شورای اسلامي شهر و سه فرد متخصص و مجرب در امور شهری به عنوان هیات امنا تشکیل و راه اندازی می شود.

وی افزود:کمیسیونهای مختلفی زیر مجموعه این مرکز است و موضوعات به صورت تخصصی درآنها بررسی می شود.

داودی در بخش دیگری از این جلسه در تبیین مناسبت های هفته، ضمن تبریک فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات، به روز موزه ها اشاره و بیان کرد: قزوین یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی کشور است و باید برای حفظ میراث گذشتگان دراین شهر تلاش کرد.


وی ادامه داد: باید شرایطی فراهم شودتا بناهای تاریخی که فرهنگ و تاریخ این کهن شهرهستند بهسازي و نگهداری شود.

داودی در ادامه با اشاره به در پیش بودن روزجهانی قدس خاطرنشان کرد: باتوجه به شرایط بیماری کرونا و لزوم رعایت فاصله اجتماعی درروز قدس، اگر تصمیم براین شدکه راهپیمایی صورت نگیرد باید رعایت شود، اما این به منزله کوتاه آمدن مسلمانان از مواضع خود در دفاع از مردم مظلوم فلسطین نیست.

وی تاکید کرد: سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبرکبیر انقلاب اسلامي درمورد دفاع از فلسطین ادامه خواهد داشت.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین برضرورت اجرای تملکات در طرح ها قبل از اجرای عملیات عمرانی تاکید کرد و گفت: شهرداری قزوین قبل ا ز هرگونه اقدام عمرانی در پروژه هایی که نیازمند تملک است، ابتدا تملک را انجام دهد و سپس اقدام به کارعمرانی کند.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط