چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۰۷

تصویب بودجه معاونت فنی و عمرانی شهرداری در شورای اسلامی شهر قزوین

اعضای پارلمان محلی قزوین پس از بحث و تبادل نظر در خصوص بودجه سال آینده معاونت فنی و عمرانی شهرداری، با پاره ای اصلاحات آن را تصویب کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ در ادامه روند بررسی بودجه معاونت عمرانی شهرداری قزوین از جمله پروژه احداث کانال هدایت آبهای سطحی، جدول گذاری معابر اصلی و فرعی، ،پروژه آسفالت معابر فرعی و پیاده روهای سطح شهر، آماده سازی سطح مناطق و مرمت و نگهداری معابر سطح شهر، تعریض جاده اسماعیل آباد، پیاده روسازی و زیرسازی در سطح شهر را مورد بررسی قراردادند و با بودجه های پیشنهادی موافقت کردند.

براساس این گزارش؛ همچنین پروژه احداث مسیر تقاطع غیرهمسطح آیت اله ابوترابی به تقاطع امام رضا(ع)، احداث تقاطع یادگار امام (ره)، امتداد مسیر ضلع شمالی بلوار پیامبراعظم( ص)، کمربندی نسیم شمال و احداث ایستگاه آتش نشانی در ناحیه اندیشه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و به تصویب رسید.

این گزارش می افزاید؛ پروژه های بسترسازی رودخانه بازار و تابلوگذاری، باز پیرایی، توسعه و حفظ و نگهداری بوستان باراجین، احداث فضای سبز و ایحاد بوستان در سطح شهر نیز پس از بررسی به تصویب اعضای پارلمان محلی قزوین رسید.

این گزارش خاطرنشان می کند؛ در این جلسه تعریض و بازپیرایی ضلع غربی بوستان ملت، پروژه های احداث بوستان بانوان، دیواره فضای سبز ضلع غربی بلوار ایران مورد بحث و بررسی قرارگرفت و به تصویب رسید.

این گزارش حاکی است؛ در ادامه این جلسه. پروژه احداث فرهنگسرای امام خمینی (ره)، سرای محله شهرک عارف، خانه فرهنگ چوبیندر، احداث سرای محله هادی آباد، خانه فرهنگ ناصرآباد، فضای رو باز نمایشی در بوستان ملت، فرهنگسرای خیابان منتظری و منطقه مینودر بررسی و تصویب شد.

این گزارش می افزاید؛ ساخت زمین ورزشی در نواحی ناصرآباد، دانش، باغ نشاط و خیابان نواب جنوبی، احداث سالن ورزشی در ضلع شرقی بلوار شهيد باهنر و نواحی منفصل شهری اندیشه، مشعلدار و محلات جنوبی شهر، به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه، ایجاد بازار دایمی توسط شهرداری برای زنان سرپرست خانوار و احداث ایستگاه بهداشت و سلامت در جاده سلامت توسط اعضای شورای اسلامی شهر قزوین برای لحاظ در بودجه پیشنهاد شد.

این گزارش تصریح می کند؛ پروژه احداث مخزن نگهداری آب بوستان باراجین، باغ موزه دفاع مقدس، سوله ورزشی بوستان گلسار، بهسازی و نوسازی مجموعه ورزشی شقایق، محصور کردن زمینهای نامحصور ، ساختمان شهرداری، برجهای الهیه، بادامستان، نظارت و مشاور بر ابنیه، احداث و مرمت ساختمان منطقه سه شهرداری بررسی و به تصویب رسید.

این گزارش اضافه می کند؛ در ادامه این جلسه ،مکان یابی، احداث و بهره برداری سرویس بهداشتی ،دیون پروژه های عمرانی، خرید تجهیزات عمرانی ، پروژه حکم آباد و ... مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت و به تصویب رسید.
پایان پیام /

تصاویر مرتبط