چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

داودی:

شورای پنجم موضوعات زیست_ محیطی را با جديت پيگيري مي كند

به گفته رییس شورای اسلامی شهر قزوین، شورای پنجم موضوعات بهداشتی و زیست_محیطی را با جديت و حساسیت پیگیری می کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی، رییس پارلمان محلی قزوین، در دیدار با مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان، با بیان این مطلب که تمام تلاش خود را برای برخورداری از شهری با ویژگی‌های خوب زیست_ محیطی به کار خواهیم بست، به موضوع سایت پردازش و دفن پسماند محمدآباد اشاره و بیان کرد: در حال حاضر مهم ترین مشکل شهر در حوزه زيست محيطي، معضلات موجود در سایت محمدآباد و ورود میزان قابل توجهی زباله به آن است.

داودی افزود: با واگذاری مدیریت این سایت به شرکتی که در خصوص جمع آوری و پردازش زباله تخصص کافی نداشت، شاهد ورود حجم بالای زباله و بیش از ظرفیت به این سایت هستیم؛ به گونه ای که این وضعیت، سایت محمدآباد را در آستانه وضعیت بحرانی قرار داده است.

رییس پارلمان محلی قزوین خاطرنشان کرد: همکاری و مشارکت مجموعه مدیریت شهری قزوین با اداره کل حفاظت از محیط زیست استان و ساير ارگان هاي ذيربط می تواند در کاهش مشکلات سایت محمدآباد موثر باشد.

:استفاده ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قزوین از سوخت استاندارد، پیگیری سیاست کاهش تردد خودروهای شخصي، نوسازی و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری قزوین از دیگر موضوعات مطرح شده توسط رییس شورای اسلامی شهر قزوین در این دیدار بود.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط