یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۷

داودي:

ضرورت توجه به مکان های ورزشی مناسب معلولان در شهر قزوین

با توجه به اینکه به مکان های ورزشی مناسب جامعه معلولین در شهرقزوین کمتر توجه شده است، این موضوع در دستور کار شورای اسلامي شهر قزوین قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودي رییس پارلمان محلی قزوین در نشست صمیمی با نمايندگان جامعه معلولین شهری قزوین، ضمن تبریک روز جهانی معلولین اظهارکرد: در نظرگرفتن یک روز به نام معلولین در تقویم جهانی باعث خوشحالی است، چرا که بیشترین هدف این نامگذاری افزایش آگاهی جامعه و حساس سازی مدیران مرتبط با خدمات و موضوعات شهری نسبت به جامعه معلولين است.

وی افزود: بخش عمده ای از مسولیت ها در این حوزه برعهده شهرداری است و بایستی بسترهای مناسب برای تردد و حمل ونقل معلولین در جامعه را فراهم كند.

داودی، در ادامه برضرورت توجه به مکان های ورزشی مناسب معلولین در شهر قزوین تاکید کرد و گفت: متاسفانه در بوستان های شهر قزوین برای ورزش معلولین مکانی وجود ندارد و این موضوع برای پیگیری و اقدام در دستورکار شورای شهر قرارگرفته است.

وی از جامعه معلولین خواست تا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ایجاد نشاط و فضاهای ورزشی به منظور برنامه ریزی و پيش بيني در بودجه سال آينده شهرداری قزوین اعلام كند.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط