یکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۹

اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:

متوليان فرهنگی دور یک میز جمع شوند

باید همه متولیان فرهنگی دور یک میز جمع شوند تا برای ایجاد زیرساخت های فرهنگی در قزوین برنامه ریزی شود.


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در جریان نشست با رییس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب، گفت: پیشنهاد می کنم در کمیسیون فرهنگی پارلمان محلی قزوین شیوه نامه مشخصی برای حمایت از بخش های مختلف فرهنگی تصویب و تدوین شود.

اسماعیلی با بیان این مطلب که تشتت و ناهماهنگی در حوزه های فرهنگی و هنری آسیب زا است، تاکید کرد: باید موضوعات فرهنگی و هنری از یک کانال واحد و مشخص ساماندهی شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: ایجاد جریان فرهنگی متناسب با هفته های مختلف فرهنگی موضوعی مهم و تاثیرگذار است.

اسماعیلی اضافه کرد: پیگیری موضوع احداث خانه تئاتر و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری از طریق هم افزایی و مشارکت همه دستگاه ها و متولیان فرهنگی نتیجه بخش خواهد یود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های هفته فرهنگی قزوین، اظهار داشت: پيشنهاد مي كنم هفته فرهنگی قزوين با هدف معرفی ظرفیت های فرهنگی قزوین در پایتخت برگزار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با بیان این مطلب که سعی داریم از سال آینده نمایشگاه کتاب قزوین را به شکل بین المللی برگزار کنیم، افزود: برگزاری گذر فرهنگ و هنر به صورت دائمی، برپایی جشنواره رسانه های دیجیتال و جشنواره فیلم فجر بخشی از برنامه های فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین است.


/پایان پیام/

تصاویر مرتبط