شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

عبدالرزاقی:

سازمان پسماند وارد کار پیمانکاری تفکیک زباله نشود

سازمان پسماند دراسرع وقت نسبت به برگزاری مناقصه برای انتخاب پیمانکار درحوزه مدیریت تفکیک زباله و برداشت از مخازن سطح شهر اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: تجربه ناخوشايند کار با پیمانکاران در سازمان پسماند و عمل نکردن به تعهدات از سوی این پیمانکاران، باعث شده تا سازمان پسماند خود وارد کار پیمانکاری در این حوزه شود و بدون اخذ مجوز از شورا تولیت مدیریت برداشت زباله از مخازن زباله را برعهده گیرد.

وی افزود: سازمان پسماند باید هرچه سریعتر نسبت به برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار ذی صلاح در این حوزه اقدام و ارتباطش را با بنگاه داران قطع کند.

نایب رییس پارلمان محلی قزوین در این جلسه مخالفت خود را با ورود مستقیم سازمان پسمانده به حوزه پیمانکاری و کار با بنگاه داران ابراز کرد.

عبدالرزاقی همچنین در بخش دیگری از این جلسه، در خصوص لایحه تعرفه صدور سند بار شهرداری در شهر قزوین، خواستار بررسی دقیق تر و شفاف سازی این لایحه شد.

:وی در این جلسه به لایحه تعرفه پارکینگ هاي عمومی تحت نظارت شهرداری اشاره کرد و گفت: تعرفه ها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش دارد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط