دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

صدور بیانیه به مناسبت فرارسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز

داودی، رييس شورای اسلامی شهر قزوين و درافشانی سرپرست شهرداری قزوین، به مناسبت فرارسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز بیانیه مشترک صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به این شرح است؛

۱۳ آبان برگ زرینی در حساس ترین مقاطع و یادآور حوادثی سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک سرفصل نوینی از صف‌آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است.

در این روز بود که زوايای مختلفی از مقاومت و پايدارى ايرانيان در برابر استكبار جهانى آشكار شد. تبعید حضرت امام خمينی(ره) از ایران به ترکیه، تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام (ره) و شهادت دانش آموزانی که فریاد ظلم ستیزی سر می دادند، از جمله حوادث این روز پر افتخار است.

در این روز تاریخی و حماسی، همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش آموزان و دانشجویان با بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی (ره) هيمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

اینجانبان با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و این روز بزرگ که یاد آور معرفت و بصیرت دانش آموزان و دانشجویان در عرصه مبارزه با استکبار و بیداد گری است، از عموم مردم شریف قزوین دعوت می کنيم در مراسم راهپیمایی سیزده آبان حضوری چشمگیر و گسترده داشته باشند تا همگی ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برائت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام نماییم.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط