نهضت آسفالت در خیابانها و معابر شهر قزوین اجرایی شود

جلسه تلفیق کمیسیونهای مالی و عمران شورای اسلامی شهر قزوین با هدف برنامه‌ریزی و تبیین و تعیین راهکارهای اجرای بهینه و مطلوب طرح نهضت آسفالت و بهسازی معابر و خیابان‌های شهر قزوین درتالار مردم این...

شفاف سازی در اجرای پروژه میدان میوه وتره بار مرکزی

لایحه شهرداری پیرامون اخذ مجوز ترک تشریفات اجرای پروژه میدان میوه و تره بار مرکزی درمجتمع شهید زرآبادی شفافیت لازم را ندارد و باید شهردار قزوین پاسخگوی ابهامات اعضای شورا در این خصوص باشد .

هوشمندسازی و ساماندهی پسماندها و نخاله های ساختمانی در قزوین

صلح جو رییس کمیسیون املاک وحقوقی شورای اسلامی شهرقزوین خواستار توجه به هوشمندسازی و ساماندهی نخاله های ساختمانی شد .

شرایط خوبی برای اجرای پروژه میدان میوه وتره بار مرکزی وجود دارد

شرایط خوبی برای آغاز اجرای پروژه میدان میوه وتره بار مرکزی در مجتمع شهید زرآبادی وجود دارد و این پروژه موفقیت بزرگی برای شهرداری و شورای ششم خواهد بود.

اجرای پروژه میدان میوه وتره بار مرکزی جزو سیاستهای مهم شورای ششم است

پیشنهاد می شود در جلسه ای نقشه و برآورد فازهای پروژه احداث میدان میوه وتره بار مرکزی ، زمانبندی عملیات عمرانی و تفکیک سازمانهای پای کار این پروژه به شورا ارایه شود تا بتوانیم پیرامون این پروژه...

به زودی کلنگ پروژه میدان میوه و تره بار مرکزی شهر قزوین بر زمین خواهد خورد

در پروژه میدان میوه و تره بار مرکزی که قرار است در مجتمع شهید زرآبادی احداث شود طرح کاملی با کاربری های متنوع و امکانات موردنیاز درنظر گفته شده است .

به زودی کلنگ پروژه میدان میوه و تره بار مرکزی شهر قزوین بر زمین خواهد خورد

در پروژه میدان میوه و تره بار مرکزی که قرار است در مجتمع شهید زرآبادی احداث شود طرح کاملی با کاربری های متنوع و امکانات موردنیاز درنظر گفته شده است .

جلسه هم اندیشی با هیاتهای مذهبی برگزار شود/ سیپ کارت از هفته آینده آماده بهره برداری است

رییس کمیسیون فرهنگی شورا در جلسه این کمیسیون که در خصوص برنامه های ماه محرم و صفر و برنامه های فرهنگسراها در تابستان برگزار شد بر نشست با فعالان حوزه هیات تاکید کرد.

شش لایحه شهرداری در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین بررسی شد

در جلسه کمیسیون شهرسازی ،خدمات شهری و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین شش لایحه شهرداری مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

تخصصی شدن فرهنگسراها به طور جدی پیگیری و اجرا شود

در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین ضمن بررسی برنامه های مدیریت شهری در ماه محرم و صفر بر لزوم تخصصی شدن فرهنگسراهای شهرداری و اجرای برنامه های شاخص در این مراکز تاکید...

بازدید میدانی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین از ناحیه شهری اندیشه

در راستای سلسله برنامه بازدیدهای میدانی از نواحی و مناطق مختلف شهر قزوین و به همت کمیسیون عمران و امور زیربنایی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با حضور در محلات نجف آباد،حسن آباد،وثوق آباد و...

ارایه بسته های حمایتی تشویقی به سرویس دانش آموزی مدارس

رییس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قزوین به منظور کاهش هزینه سرویس مدارس به اولیای دانش آموزان خواستار ارایه بسته های تشویقی و حمایتی ویژه به رانندگان سرویس مدارس شد.