سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

همزمان با 13 آبان ماه برگزار شد؛

ديدار رييس و اعضاي شوراي شهر، شهردار و مديران شهري با حجت رئيس کل دادگستري استان

ديدار و گفت و گوي رييس و اعضاي شوراي شهر به همراه شهردار و مديران شهري با حجت الاسلام والمسلمين نوراله قدرتي رئيس کل دادگستري استان قزوين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ ديدار و گفت و گوي رييس و اعضاي شوراي شهر به همراه شهردار و مديران شهري با حجت الاسلام والمسلمين نوراله قدرتي رئيس کل دادگستري استان قزوين همزمان با 13 آبان 96 برگزار شد.

*

??حجت الاسلام والمسلمين نوراله قدرتي، رئيس کل دادگستري استان قزوين در نشست مشترک اعضاي شوراي اسلامي شهر، شهردار و مديران شهري با وي:

 

??شورا و شهرداري قزوين از نهادها و ارگانهايي هستند که خدمات ويژه و دردسترسي را در اسرع وقت به شهروندان ارائه مي دهند.

 

??يکي از موضوعاتي که آسايش مردم را تامين ميکند، اين است که شهر از سرزندگي و طي مسير قابل قبولي برخورار باشد و اين به همت مديران شهري و تعاملي که با ديگر دستگاهها برقرار خواهند داشت، ميسر ميشود.

 

??ورود شورا و شهرداري قزوين در بخش فرهنگي، براي پيشگيري از بروز آسيب هاي اجتماعي بسيار مهم و تاثيرگذار است.

*

??حکمت اله داوودي، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين در ديدار با رئيس کل دادگستري استان ضمن معرفي اعضاي شوراي پنجم گزارشي از روند تحقق پروژه هاي شهري ارائه داد و گفت:

 

??سياست گذاري ها و برنامه هاي شورا و شهرداري درراستاي بهبود مسائل مختلف شهري درحال تحقق است و از همکاري مجموعه دادگستري در تحقق موضوعات مرتبط با امورات شهري کمال تشکر و قدرداني را دارم و اميدوارم کماکان همکاري مجموعه دادگستري با شورا و شهرداري در موضوعات شهري ادامه دار باشد.

 

??علي صفري، شهردار قزوين اظهارداشت??

 

?? مجموعه مديريت شهري بدون همکاري و تعامل با مجموعه قضايي کاري از پيش نمي برد و اين تعامل دوسويه براي تحقق چشم اندازهاي شهر تا افق سال 1404 لازم و ضروريست، چراکه پيگيريم قزوين به مقصد گردشگري تبديل شده و توسعه و سازندگي آن با شتاب بيشتري پيش برود.

*

??زهرا يوسفي، نايب رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين در ديدار با رئيس کل دادگستري استان:

 

??رويکرد شوراي پنجم تحقق موضوعات و مسائل فرهنگي، اجتماعي و سلامت است که سبب ارتقاء سلامت رواني، جسمي و اجتماعي خواهد شد.

 

??استان قزوين جزء رتبه هاي اول کشور در بيماري ديابت، فشارخون، افسردگي و غيره است ، دليل اين روند، ترويج فرهنگ کم تحرکي ،عدم پياده روي و پخت شيريني هاي کم نظير در اين خطه بوده که موجب بروز ديابت و افزايش وزن شده است.

 

??اميدواريم با همراهي شوراي شهر و مساعدت شهردار محترم ميزان بودجه فرهنگي شهر بطور چشمگيري در سال 97 افزايش يابد تا پررنگ تر از حال در بخش فرهنگي گام برداريم.

 

??ناخودآگاه پيشرفت فيزيکي شهر درحال تحقق است، اما رسيدگي به روح و روان شهر امر بسيار مهمي که بايد مورد توجه قرار بگيرد.

پايان پيام/2977/آبان96