سه‌شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷

فصيحي رامندي، عضو شوراي شهر قزوين:

شهرداري درباره پروژه ساماندهي امامزاده حسين(ع) بيشتر از تعهداتش عمل کرده است

شهرداري درباره ساماندهي امامزاده حسين(ع) پروژه، به تعهداتش بالاتر از حد توان و وظيفه تعيين شده عمل کرده است.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج ا... فصيحي رامندي عضو شورا در چهارمين جلسه بررسي لايحه بودجه، ورود شهرداري به گذربندي و آماده سازي هفت سنگان را با توجه به مسائل و مشکلات پيش آمده در قبل، لازم ندانست و گفت: اينگونه اقدامات بايد زماني رخ دهد که مشکلات قانوني اين منطقه حل و فصل شود تا شهرداري که همواره وظايف قانوني خود را به انجام ميرساند، انگشت اتهام به سمتش گرفته نشود.

 

وي در ادامه با اشاره به طرح ميدان دفاع مقدس اظهارداشت: از متوليان مربوطه ميخواهم تا طرح نهايي و تصويب نشده، آنرا مورد اجرا قرا ندهند.

 

اين عضو شورا اجراي ادامه بلوار پيامبر اعظم را با توجه به مشکلات موجود و وجود پادگان عملياتي ندانست و بر اجراي کمربندي شرقي قزوين از ميدان مينودر تا بلوار شهيد مطهري تاکيد کرد و درباره طرح تملک و ساماندهي پروژه امامزاده حسين (ع) يادآورشد: شهرداري درباره اين پروژه، به تعهداتش بالاتر از حد توان و وظيفه تعيين شده عمل کرده است، اما ساير دستگاههاي مشارکت کننده به عنوان نمونه اداره کل اوقاف و امور خيريه که متولي اصلي است و بايد در تحقق پروژه جلوتر از ديگر دستگاهها باشد، همراهي نکرده است.

پايان پيام/3082/بهمن96