5/23/2020

صدور پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر و سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین قزوین فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان به خصوص مردم شریف قزوین تبریک گفتند.


 به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

«سپاس خدا را بر آنچه ما را راهنمایی كرد و خدا را شكر بر آنچه به ما بخشيد»

عيد فطر روز بشارت و فراخوان گسترش رحمت الهی بر بندگان مومن ومسلمانی است كه يك ماه همنشينی پر قدر و منزلت را در درگاه يگانه حق سپری كردند. ماهی كه در آن به واسطه طاعات و عبادات و اعمال معنوی، مسلمانان و مومنان گام های محكم تری در قرب معبود برداشتند. سجده شكر بر سر آستان ربوبيت حق می سائيم كه تطهير جسم و جان، سرودن نغمه توحيد و بندگي و آكندن دلها به عطر كلام الهي را در سايه عبادت، اكرام، اطعام و صيام در اين ماه پربركت بر ما فراهم و ميسر گرداند.

امید داریم که به ميمنت اين عيد سراسر مهر و‌ رحمت و در پرتو طاعت ها و عبادت های ماه مبارك رمضان، امت اسلامی بيش از پيش در مسير كمال و تعالی انسانی گام بردارند و شاهد همبستگی بيشتر مسلمانان و گسترش صلح و ثبات در سراسر جهان باشيم.


فرا رسيدن اين عيد سعيد و فرخنده را به تمامی مسلمانان جهان بويژه مردم مومن و شريف قزوین تبریک و تهنيت عرض می نمايیم و از درگاه ايزد منان قبولی طاعات و عبادات همه عزيزان در ماه مبارک رمضان و رحمت و مغفرت واسعه مسألت داریم.

حکمت اله داودی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی
شهردار قزوین
پایان پیام/

related images