5/22/2020

صدور پیام مشترک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس

حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر و سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین با تاکید بر اهمیت مساله "فلسطین" برای مسلمانان جهان پیامی را به مناسبت فرا رسیدن این روز صادر کردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

روز جهانی قدس که ثمره دور اندیشی های امام خمینی (ره) است نه فقط مختص به فلسطین، که روز مستضعفین و اسلام است. امام راحل از مسلمانان جهان خواست با حفظ تعدد و تفاوت‌هایشان بر روی درد مشترکی که تمامی آنان را می‌آزرد همصدا شوند.

مسئله ی فلسطین، مسئله ای مهم و اهمیت دار در جهان است که همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان از گذشته تا به امروز نگاه ویژه به این موضوع داشتند. پیام روز جهانی قدس پیام وحدت، انسجام و قیام مسلمانان در برابر ظلم، تجاوز و اشغالگری مستکبران است.

در روز جهانی قدس امسال گرچه با توجه به شرایط فعلی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مردم، امکان برگزاری حضوری این مراسم در دفاع از حقوق مردم فلسطین مهیا نیست، اما ملت غیور ایران اسلامی با گرامیداشت یاد بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و شهدای جبهه مقاومت وحدت خود را حفظ و همه با هم از رهنمون‌های مدبرانه مقام معظم رهبری(مدظله عالی)،استفاده خواهیم کرد.

اینجانبان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا، از همه مردم انقلابی قزوین دعوت می کنیم با توجه به شرایط حاضر با حضور پرشورتر نسبت به سالهای قبل در فضای مجازی حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام نموده و پیام همدلی و همبستگی خود را به گوش جهانیان برسانند امید داریم با همبستگی دولتها و ملتهای جهان شاهد آزادی قدس عزیز باشیم.
 

چراغ حیات ملت های آزاده جهان همواره پرفروغ باد.

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین
پایان پیام/

related images