شهردار قزوین به سیاستهای شورای شهر بی اعتنا است

شهردار قزوین حق ندارد با بی اعتنایی به سیاستهای شورا و بودجه مصوب ۱۴۰۲ کارش را ادامه می دهد لذا صحبت های اعضای شورا و مصوبات ، مصداق آب در هاون کوبیدن است.

نقش زنان در تاریخ دفاع مقدس بی نظیر است

8سال دفاع مقدس تجربه به یادماندنی و بزرگی است که زنان نیز مانند مردان در آن سهیم بودند و نادیده گرفتن نقش آنها در تاریخ پر افتخار دفاع مقدس در واقع تحریف تاریخ خواهد بود .

با افزایش مساحت زمین مسجد امام علی (ع) درشهرک مینودر موافقت شد

رییس کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد؛ $titr.getData() رییس کمیسیون املاک وحقوقی شورای اسلامی شهر قزوین از موافقت اعضای شورا با افزایش مساحت زمین مسجد امام علی (ع )در...

پروژه تصفیه شیرابه پسماند مصداق کامل تخلف مالی شهرداری است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، پروژه تصفیه شیرابه پسماند را مصداق کامل تخلف مالی شهرداری قزوین دانست و خاطرنشان کرد: هنوز بابت ادامه اجرای این پروژه هیچ نامه ای از سوی شهردار به شورا ارسال نشده...

بی نظمی مالی در شهرداری قزوین زمینه ساز فساد است

مدیران مالی سازمانها ومناطق عامل ذیحساب ما هستند و باید از شورا مجوز بگیرند، عدول از مسیر قانونی راه را برای ایجاد فساد فراهم خواهد کرد.

احداث پارکینگ خودروی های سنگین در شهرک دانش

با اهتمام جدی شورای ششم و تیم مدیریت شهری پروژه احداث پارکینگ خودروهای سنگین در شهرک دانش اجرایی می شود .

بررسی و تصویب چهار لایحه املاکی شهرداری در جلسه کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین

در جلسه کمیسیون املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین لوایح مربوطه در حوزه املاک شهرداری مورد بحث و بررسی و تایید قرار گرفت.

بررسی لوایح شهرداری قزوین در جلسه کمیسیون مالی شورای اسلامی شهر قزوین

جلسه کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین با هدف بررسی لوایح مربوطه شهرداری قزوین در تالار مردم این نهاد برگزار شد.

بررسی سه لایحه شهرداری در جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر قزوین

در جلسه کمیسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین با هدف بررسی سه لایحه شهرداری قزوین در تالار مردم این نهاد برگزار شد‌