6/23/2020

فصیحی رامندی:

نیازمند فضای همدلی و تعامل برای پیشبرد امور هستیم

به جای تخریب و آلوده کردن فضا نیازمند فضای همدلی، همکاری و تعامل برای خدمت به شهروندان و پیشبرد امور هستیم.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی_ اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب، گفت: متاسفانه مدتی است در شهر قزوین جو ناسالمی توسط برخی رسانه ها، خصوصا فضای مجازی ایجاد شده است که مطالب غیر واقعی و نادرست و نسبت های ناروا در سطح نخبگان و معتمدین شهر به منظور تخریب سرمایه های اجتماعی و معتمدین جامعه، توسط برخی از رسانه ها، خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

وی افزود: برای نخبگان شهرم متاسفم که می خواهند برای قزوین دل بسوزانند؛ اما مانند آن مثل معروف، به جای درست کردن ابرو به کور کردن چشم اقدام می کنند.

وی تاکید کرد: در این شهر نخبگان بومی در سطح کلان استان با طرح موضوعات مختلفی باهم درگیر شده و یکدیگر را تخریب می کنند، آن هم در شرایطی که برخی مدیران فرصت طلب که عرق شهر و استان را ندارند در امن و امان هستند و از رانت های مختلف هم بهره می برند، بدون آنکه کسی به آنها توجهی داشته باشد.

فصیحی رامندی تاکید کرد: همکاران گرامی سه سال از شورای پنجم گذشت در این یک سال باقی مانده از شورای پنجم ببینیم چه خدمتی می توانیم به مردم شهر بکنیم.

وی تصریح کرد: باید مراقب باشیم و به جای حمله و تخریب یکدیگر فضای سالمی را برای خدمت ایجاد کنیم تا برخی افراد سو استفاده گر از این فضا منتفع نشوند.

فصیحی رامندی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص تجلیل از ورزشکاران گفت: در این مورد ممکن است با اهدای هدیه ای از مقام ورزشکاران تقدیر شود؛ اما نامگذاری اماکن باید با تامل و دقت بیشتری انجام گیرد؛ چرا که آینده این جوانان مبهم است و ممکن است در وضعیت فعلی نباشند بنابراین باید در این خصوص با دقت بیشتری اقدام شود.

وی همچنین از پرداخت سهم شهرداری قزوین از عوارض بهای خدمات اتباع خارجی خبر داد و گفت: طی دو سال گذشته سهم شهرداری قزوین از این عوارض پرداخت نمی شد؛ اما با پیگیریهای شهردار قول مساعد داده اند در سال جاری سهم شهرداری قزوین از حق سرانه اتباع خارجی پرداخت شود.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در ادامه گزارش حسابرسی سازمانهای شهرداری قزوین از جمله اتوبوسرانی، فناوری اطلاعات، آتش نشانی و زیباسازی را قرائت و بیان کرد: گزارش حسابرسی منتهی به سال ۹۷ برای این سازمانها مطلوب ارزیابی شده است.

پایان پیام/
 

related images