6/6/2020

مهدیه سادات قافله باشی:

ضرورت ارائه تقویم آموزشی شهرداری به پارلمان محلی قزوین

شهرداری قزوین حوزه هاي مختلف تقویم آموزش شهروندی را به شورای اسلامی شهر قزوین ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله باشی سخنگوی پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: در آستانه فصل تابستان هستیم؛ اما شهرداری قزوین با وجود تذکرات و پیگیری‌ها و اختصاص ردیف بودجه به بخش آموزش، تقویم آموزشی و برنامه هاي خود را به شورای اسلامی شهر قزوین ارائه نکرده است.

وی ادامه داد: در بخشهای پسماند، ترافیک، محیط زیست وحقوق شهروندي و....در همه حوزه ها ردیف بودجه اختصاص یافته و برای هر موضوعی سرفصل جداگانه دیده شده است.

رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: شهرداری باید سرفصل تقویم آموزشی حقوق شهروندی و آموزش را در حوزه های مختلف که دارای ردیف بودجه است، به شورای اسلامی شهر قزوین ارایه کند.

وی در ادامه یادآور شد: کرونا تجربه ای است که در حال طی کردن آن هستیم و معتقدم دوران پساکرونا بسیارمتفاوت خواهد بود و برای آن برنامه ریزی نشده است.

قافله باشی همچنین در ادامه این جلسه که به بررسی لایحه شهرداری قزوین پیرامون تسهیلات تشویقی خسارات تاخیر و تادیه اسناد نکول شده و برگشتی اختصاص داشت، خواستار اطلاع رسانی شفاف و انتشار اسامی افرادی که سالهاست جرایم خود را به شهرداری قزوین پرداخت نکرده اند، شد.

پایان پیام/

related images