5/2/2020

سياوش طاهرخانی، شهردار قزوین:

هرماه یک پروژه افتتاح و کلنگ زنی می شود

شهرداری قزوین در سال جاری هرماه افتتاح و یا کلنگ زنی یک پروژه را در شهر دستور کار خود دارد


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در جلسه مشترک اعضای شوراي اسلامي شهر با استاندار قزوین در سخنانی با بیان اینکه امسال سال عمرانی خوبی برای شهر قزوین خواهد بود، گفت: شهرداری قزوین کلنگ زنی و افتتاح پروژه های مهمی را در دستور کار قرار داده است.

وی به برخی از این پروژه ها اشاره و عنوان کرد: کلنگ زنی پروژه های نسیم شمال، سوله ورزشی مشعلدار و پیاده رو سازی خیابان راه آهن در منطقه یک پیش بینی شده است

شهردار قزوین همچنین از کلنگ زنی فاز سوم بوستان امام علی(ع)، بهره برداری از پیاده روسازی محورهای حیدری-بوعلی-بلوار، چهارراه بنیاد شهيد تا کمربندی شهید بهشتی، چهار راه فردوسی تا چهار راه بلوار و از عدل تا ضلع شرقی میدان سید حسن نصراله به عنوان پروژه های پیش بینی شده در منطقه دو شهرداری نام برد.

وی به پروژه های منطقه سه شهرداری اشاره و بیان کرد: فاز اول پروژه جاده قهرمانان سلامت بلوار امام علی (ع) و راه اندازی مسیر پیاده روی یک و نیم کیلومتری از پروژه هایی است که طی سال جاری در سطح منطقه سه شهرداری دد دستور کار قرار دارد.

شهردار قزوین تاکید کرد: بسیاری از این پروژه ها از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد و چند پروژه مهم نیز با حضور استاندار قزوین راه اندازی می شود
پایان خبر/

related images