یکشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۰

صدور پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرو شهردار قزوین به مناسبت روز پاسدار و جانباز

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر و سیاوش طاهرخاني شهردار قزوین، در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین (ع)؛ روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)؛ روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک گفتند.


به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:


بسمه تعالی

روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است و روز جانباز تجلی‌گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز است.

چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، پاسداران سبزپوش انقلاب اسلامی با اقتدار به بزرگ پاسدار دین و آزادگی، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، در پرچمداری و صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی قامت برافراشته اند و در هر نقطه از کشورمان منشا خدمات ارزنده بوده‌اند.

جانبازان سرافراز ایران اسلامی نیز با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، ابوالفضل العباس(ع)، جانفشان عرصه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گردیده اند و ایثارگران بزرگوار با تأسی از امام سجاد(ع)، سالها مقاومت وپایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند.

اینجانبان فرارسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به مردم شریف شهر قزوین و همچنین غیورمردان جانباز و ایثارگر و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهداء تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط