سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۵

قافله باشی:

حفظ سلامت شهروندان اولویت کاری مجموعه مدیریت شهری قزوین است

با توجه به اینکه حفظ سلامت شهروندان از اولویت های کاری مجموعه مدیریت شهری قزوین است؛ مجموعه شورا و شهرداری اقدامات و برنامه های ویژه ای را در این راستا در دستور کار خود قرار داده است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله باشی سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین با حضور در برنامه زنده " بوی عیدی" مرکز سیمای قزوین که همزمان از شبکه سراسري "شما" نیز پخش شد، ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و عيد سعيد مبعث، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا نوروز امسال شرایط ویژه ای در کشور حاکم است و مجموعه مدیریت شهری قزوین تمام تلاش خود را برای اجرای برنامه های ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به کار بسته است.

قافله باشی افزود: با تصویب شورای اسلامی شهر قزوین مبلغ ۲۵میلیارد ریال از سوی شهرداری قزوین برای اجرای مصوبات این ستاد اختصاص یافته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین به پاره ای از اقدامات شهرداری قزوین برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره و ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس ها، تاکسی ها و معابر شهری را از جمله این اقدامات برشمرد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین مساعدت ویژه شهرداری و عدم دریافت اجاره بهای تمامی املاک و مستغلات تحت تملک شهرداری در ماه های اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ را از دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا عنوان کرد.
 
قافله باشی خاطرنشان کرد: همچنین با تصویب شورای اسلامی شهر قزوین مهلت دریافت عوارض از شهروندان تا پایان فروردین ماه سال ۹۹ تمدید شد و شهروندان می توانند تا پایان فروردین ماه نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.

وی در دستور کار قرار گرفتن تعطیلی بازار روزهای قزوین، دهکده طبیعت و سرای تاریخی سعدالسلطنه را از دیگر اقداماتی عنوان کرد که در راستای تامین سلامت شهروندان توسط مجموعه مديريت شهري صورت گرفته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین در پایان سخنانش ضمن قدردانی از تلاش های کادر درمان و جامعه پزشکی و ادای احترام به شهدای خدمت، اظهار امیدواری کرد: با بازگشت شرایط کشور به وضعیت عادی میزبان هموطنانمان در شهر تاریخی قزوین باشیم.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط