سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۵

یوسفی:

شهرداری قزوین با برنامه ريزي صحيح، اقدامات ويژه اي را براي مقابله با ويروس كرونا انجام داده است

مدیریت شرایط از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مجموعه مدیریت شهری قزوین با برنامه ریزی و انجام اقدامات ویژه در صدد مدیریت صحیح شرایط است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ زهرا یوسفی رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین با حضور در برنامه زنده "بوی عیدی" از سیمای مرکز قزوین که همزمان از شبکه "شما" پخش می شد، با تبریک اعیاد نوروز و مبعث اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری قزوین از همان روزهای نخست انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور، برنامه ریزی مدون و اقدامات ارزنده ای را در دستور کار قرار داد.

یوسفی به گندزدایی و ضدعفونی روزانه معابر اصلی و مکان های تجمع شهروندان‌ مانند بازار و بازارچه ها اشاره و بیان کرد: سازمان های آتش نشانی و مديريت پسماند شهرداری قزوین با همکاری برخي ارگان ها و نیروهای مردمی کار ضدعفونی معابر را انجام می دهند.

به گفته رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین، در راستاي جلوگيري از شيوع بيماري كرونا، شهرداری قزوین از اولین شهرداری های کشور است که موضوع منع كردن تفکیک زباله های شهری در مخازن سطح شهر و سايت محمد آباد را با جديت در دستور کار خود قرار داده است.

يوسفي ادامه داد: شهرداري قزوين با استقرار چند اكيپ بازرسي در سطح اجازه تفکیک زباله های شهری را نمی دهد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین از شست و شوی روزانه مخازن جمع آوری زباله و انهار سطح شهر خبر داد و آن را اقدامی مثبت خواند.

وی با بیان این مطلب که برای سهولت انجام امور شهروندان میزهای خدمت در شهرداری قزوین راه اندازی شده است، افزود: برای کاهش تردد شهروندان در سطح شهر، بسیاری از خدمات به صورت الکترونیکی به آنان ارائه می شود.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین در پایان، کار کادر درمان، پزشکان و پرستاران را در این روزها به کار رزمندگان دوران جنگ تحمیلی تشبیه و تاکید کرد: باید به خاطر این عزیزان و حفظ سلامت خود در خانه بمانیم تا حلقه این بیماری توسط ما شکسته شود.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط