چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

چگینی:

شهروندان به وظیفه شهروندی و اجتماعی خود عمل کنند

با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط کنونی کشور، شهروندان باید به وظیفه شهروندی و اجتماعی خود عمل کنند و در خانه بمانند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین در برنامه "بوی عیدی" مرکز سیمای قزوین که از شبکه سراسري "شما" نیز پخش می شد، ضمن تبریک اعیاد نوروز و مبعث به مردم قزوین، گفت: طبق سال های گذشته مجموعه مدیریت شهری قزوین برنامه ریزی های ویژه ای برای استقبال از بهار طبیعت و نوروز ۹۹ انجام داده بود تا قزوین میزبان‌خوبی برای گردشگران باشد.

رئیس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و با تشکیل ستاد نوروزی برپایی جشن ها و جشنواره های مختلف در دستور کار شهرداری قزوین قرار داشت.

چگینی خاطرنشان کرد: با شرایط حاکم برکشور و شیوع ویروس کرونا سیاست گذاری ها و استراتژی های مجموعه مدیریت شهری تغییر کرد و تامین سلامت شهروندان در اولویت قرار گرفت.

وی همچنین در خصوص آموزش های شهروندی و حفظ باغستان سنتی توضیحاتی داد و بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری قزوین نگاه ویژه ای به حفظ باغستان سنتی قزوین دارد و امیدواریم میراث دار این فضای ارزشمند باشیم.

چگینی همچنین در خصوص اهمیت آموزش های شهروندی و توجه مجموعه مدیریت شهری به این مقوله گفت: با توجه به اهمیت سطح آگاهی و دانش شهروندان به ویژه در مسائل شهری، شهرداری قزوین در حوزه آموزش های شهروندی در تمامی ابعاد برنامه ریزی های خوبی انجام داده است.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط