شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۸

حق شناس:

تصمیم اشتباه در خصوص وضعیت ترافیکی خیابان سعدی می تواند موجب شکست پروژه پیاده راه میدان آزادی شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس عضو شورای شهر در جلسه علنی پارلمان اظهارکرد:

‍ برخی مدیران شهری ازجمله سازمان پارکها و فضای سبز نسبت به خواسته های  اعضای شورا مبنی بر اجابت درخواست مردم در ترمیم فضای سبز شهری و برطرف کردن مشکلات موجود در سطح شهر بی توجه هستند.
 
وی افزود: اماکنی در شهر تاریخی قزوین وجود دارند که مدت زیادی است که شهروندان تقاضای رسیدگی داده اند  و بارها نیز پیگیری شده است حجم کار هم بسیار پایین است ولی متاسفانه با وجود تذکرات فراوان به این سازمان همچنان وضعیت نا بسامانی دارند.

به گفته این عضو شورا به عنوان نمونه فضای سبز پشت مسجد خواجه شهدا،  پارک کوچک جیبی  مقابل حمام تاریخی قجر، باغچه های  پاتوق محله خلفا در خیابان سعدی، سم پاشی  درختان و پیرایش گیاهان...  وضعیت خوبی ندارد و بارها این موضوع  چه از طرف بنده و همچنین  از طرف شخص شهردار  به اطلاع سازمان فضای سبز رسانده شده  اما تاکنون اقدامی درخصوص رفع  این مشکلات  انجام نشده است.

وی درخصوص یکطرفه کردن خیابان سعدی گفت: هرگونه تصمیم اشتباه در خصوص وضعیت ترافیکی خیابان سعدی اصالت طرح پیاده راه  میدان آزادی (سبزه میدان) را با تهدید فراوان مواجه خواهد کرد و می تواند موجب شکست پروژه پیاده راه شود .

امروزه بار ترافیکی ناشی از بسته شدن  میدان  آزادی را کوچه پس کوچه های بوعلی، نادری، سعدی، محمدیه و انصاری تحمل می کنند و نباید با تدابیر غلط بر مشکلات این مناطق آفرود.   

حق شناس ادامه داد:نباید یکی از قطب های تجاری شهر را با اقدامات ترافیکی نامناسب وغیر منطقی مشکل دار کنیم وباعث اعتراضات بیشتر ساکنین و کسبه  خیابان  سعدی شویم.

وی همچنین دربخش دیگری از سخنانش خواستاربرقراری مسیر دسترسی  باغداران محترم  به مصلی شد.

/پایان خبر/

تصاویر مرتبط