سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۰۷

دقیقی تاکید کرد به:

توجه و رسیدگی شهرداری به زمین خاکی چوبیندر.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سعید دقیقی رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی طی سخنانی اظهار کرد:

 

یک قطعه زمین خاکی در چوبیندر وجود دارد که بسیاری از علاقه مندان به ورزش در شهر اقبالیه و چوبیندر از آن استفاده میکنند که درحال حاضر شرایط خوبی ندارد، در زمانی كه در كشور سالهاست زمين های خاكی به چمن مصنوعی تبديل شده است در دوره قبل شورا زمينی در منطقه چوبيندر با هزينه ششصد ميليونی افتتاح شده است كه صدمات تنفسی بسياری را به ورزشكاران می زند و هر چند در دفعات مختلف توسط سازمان فرهنگی، ورزشی بهسازی شد اما بایستی یکسری تغییرات اساسی در آن صورت گیرد.

وی تاکید کرد: لازم است تا در این زمین از چمن مصنوعی استفاده شود تا علاقه مندان به ورزش بتوانند به راحتی در این مکان ورزش کنند.
 
دقیقی همچنین از عدم تحقق وعده شهرداری بابت پاداش صعود تیم بسکتبال به لیگ دسته یک انتقاد کرد و گفت:

قرار شد به بازیکنان تیم بسکتبال حدود ٥٠ درصد مبلغ قرار داد بابت پاداش پرداخت شود که تا به امروز محقق نشده است ضرورت دارد که هر چه سریعتر این موضوع انجام شود.ورزشكاران يك فصل تلاش می كنند و هزينه های زندگی اش را از همين مبالغ تامين می كند.خواهشمند است كميسيون ورزش و سلامت و سازمان فرهنگی ورزشی هر چه سريعتر تعيين و تكليف حمايت از ورزش قهرمانی و تيمداری را مشخص نمايد اگر بحث حمايت و ادامه فعاليت داريم می بايست از زمان پيش فصل برای امادگی تيمها استفاده بهينه كرد.
 
وی درخصوص وضعیت نامناسب زمین شقایق نیز خاطر نشان کرد:ضمن تشكر از اقای شهردار و مدیر سازمان فرهنگی در بحث بهبود وضعيت زمين شقایق گفت قرار دادی با پيمانكار در سالهاي گذشته بسته شده كه هر چه سريعتر تعيين تكليف شود،  متاسفانه این مجموعه، شكل و ظاهری كه در حال حاضر دارد در شان شورا و شهرداری نیست و به لحاظ روشنایی و ابنیه وضعیت خوبی ندارد و بایستی هرچه زودتر وضعيت پيمانكار آن مشخص شود.

ناگفته نماند با تغييراتی كه در بحث آسفالت و بعضی مباحث داشتند وضعيت بهتر شده ولی همچنان تا ايده آل فاصله دارد كه براي بقيه موارد نياز به تعيين تكليف پيمانكار است.
 
دقیقی در بخش دیگری از سخنانش  ضمن تشكر از مديريت سازمان عمران و تلاش  شبانه روز آنان از لزوم نظارت بر پیمانکاران آسفالت در شهر گفت: می بايست نظارت بر کار پیمانکاران درحوزه آسفالت و لکه گیری درشهر بيشتر باشد که ضرورت دارد نظارت جدی بر این کار صورت گیرد.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط