سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۶

نائب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

خبرنگاران به جای تمام زبان هاي خاموش حرف مي‌زنند و فریاد می‌کشند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، دکتر زهرا یوسفی رئیس کمیسیون ورزش و سلامت و نایب رئیس شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن تبریک فرا رسیدن ١٧ مرداد روز خبرنگار، گفت:

خبرنگاران چشم بینا، گوش شنوا، زبان گویا و حافظه پایدار جامعه هستند و با بیان دردهاي آشكار و نهان جامعه دلهاي حق طلب را به درد مياوردند. قدرت قلم خبرنگاران می‌تواند جامعه را تهييج كند و به سمت آرمان هاي مطلوب به حركت درآورد.

وی افزود: خبرنگاران به جای تمام زبانهاي خاموش، حرف مي‌زنند و فریاد می‌کشند و كار و جان و مال و زندگي خود را در طبقه اخلاص به كف دست گرفته و راهی وادي خطر ميشوند تا بگويند و بنويسند و حرفه اي كار كنند. لذا خبرنگاران نقش بسیار تاثیر گذاری برای بیداری و هوشياري جامعه دارند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه به پروژه توسعه حرم امامزاده حسین(ع) پرداخت و متذکر شد:

بسیاری از کاربری هایی که در این پروژه تعریف شده، کاربردي نيست و لازم است با توجه به پيشنهادات صاحب نظران و همچنين اعضای شورا تغییراتی در آن صورت گیرد.

دکتر یوسفی ادامه داد: با توجه به كمبود زیرساخت های لازم شهری در اين منطقه محروم، لازم است كاربري هاي پارك، فضاهای سبز و تفريحي و فضاهاي ورزشی در نظر گرفته شود تا هم مورد استفاده اهالی محل قرار گیرد و هم اهداف مد نظر برای جذب گردشگر تامین شود.

رئیس کمیسیون ورزش و سلامت در رابطه با دارالشفائی که برای این پروژه در نظر گرفته شده است، خواستار توضيح در خصوص نحوه بهره برداري از آن و نقش دانشگاه علوم پزشكي در اين خصوص شد.

دکتر یوسفی در پایان به مشکلات بُقعه اصلی امامزاده اشاره کرد و گفت: خرابی ها و ترک های روی اين بنا، زنگ خطری است تا گوشزد كند قبل از ساخت و پیرایش اطراف حرم به اصل موضوع که همان بنای بُقعه است بپردازیم.

تصاویر مرتبط