شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

عبدالرزاقی یکی از بهترین راهکار های حل معضل ترافیک را توزیع خدمات دانست و تاکید کرد:

یکی از بهترین راهکار های حل معضل ترافیک توزیع خدمات است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدی عبدالرزاقی عضو شورا در جلسه پارلمان محلی، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمونین علی(ع) و رحلت ملکوتی امام خمینی(ره)، گفت:

یکی از بهترین راهکار های حل معضل ترافیک توزیع خدمات است

 

پیشنهاد می‌کنم برای شهدای مفقودالاثر که تعداد خیلی زیادی هم ندارند، یک الِمان و یادبودی تدارک دیده شود تا خانواده های این عزیزان بتوانند به آنجا رفته و یاد عزیزان شهیدشان را گرامی بدارند.

 

وی همچنین در رابطه با تبصره های مربوط به معافیت عوارض پسماند پیشنهاد داد تا ترتیبی اتخاذ شود که اماکن ورزشی متعلق به اداره کل ورزش و جوانان نیز شامل این تبصره معافیت گردند.

 

این عضو شورا جریمه های تخلیه غیر مجاز پسماند را کافی ندانست و به علت حساسیت این موضوع در رابطه با محیط زیست، خواستار بالا بردن این جریمه ها شد.

 

وی افزود: قزوین با دارا بودن باغستان سنتی و کمربند سبز در اطرافش شهری خاص است اما امروز شاهد تخلیه پسماند در حاشیه باغستان سنتی هستیم لذا برخورد قاطع تر با متخلفان ضروری به نظر می‌رسد.

 

عبدالرزاقی در ادامه یکی از بهترین راهکار های حل معضل ترافیک را توزیع خدمات دانست و تاکید کرد:

 

اگر توزیع خدمات به خوبی صورت گیرد و مشاغل مزاحم از شهر و به خصوص خیابان های پرتردد، دور کنیم؛ می‌توانیم به حل معضل ترافیک کمک کنیم.

 

وی اضافه کرد: از مسئولین سازمان میادین انتظار می‌رود در مباحث مربوط به مشاغل مزاحم از قبیل میدان میوه و تره بار و سایتی که در بیدستان در حال احداث است، اقدامات لازم را انجام دهند. این مباحث قطعا در موضوع ترافیک و مسائل مربوط به سیما و منظر شهری تاثیر بسزایی خواهد داشت.