شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

فصیحی رامندی در رابطه با ۱۲ خرداد، سالروز رحلت حاج سید علی اکبر ابوترابی و پدر بزگوار ایشان، حاج سید عباس ابوترابی گفت:

مقام معظم رهبری توانسته کشتی انقلاب را به خوبی هدایت کند و از خطرات و تهدیداتی که دشمنان انقلاب متوجه آن می‌کنند، نجات دهد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج الله فصیحی رامندی عضو شورا با اشاره به خرداد ماه و فرا رسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد و همچنین ایام مربوط به شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، گفت:

مقام معظم رهبری توانسته کشتی انقلاب را به خوبی هدایت کند و از خطرات و تهدیداتی که دشمنان انقلاب متوجه آن می‌کنند، نجات دهد

 

فرا رسیدن ایام شهادت حضرت علی(ع) را خدمت مردم مومن و متدین قزوین تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم همه ما در زمره شیعیان امام علی(ع) قرار بگیریم.

 

فصیحی رامندی در رابطه با ۱۲ خرداد، سالروز رحلت حاج سید علی اکبر ابوترابی و پدر بزگوار ایشان، حاج سید عباس ابوترابی گفت:

 

بنده به عنوان یکی از آزادگان عرض می‌کنم که رحلت سید و سالار آزادگان ضربه سنگینی برای آزادگان عزیز بود. آزادگان پدری دلسوز را از دست دادند و در نظام جمهوری اسلامی بی سرپناه شدند.

 

وی افزود: به همه آزادگان و همشهریان رحلت این بزرگ مرد را تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم روح بلند و اخلاص این بزرگمرد در جمع آزادگان به عنوان یک مقتدا و الگو همچنان حاضر باشد و عزیزان آزاده به ایشان اقتدا کنند.

 

این عضو شورا همچنین تاکید کرد:البته بعد از رحلت حاج سید علی اکبد ابوترابی برادر ایشان که اخیرا از سوی مقام عظمای ولایت به امامت موقت جمعه تهران منصوب شدند توانست در جایگاهشان ایفای نقش کند و در حل مشکلات آزادگان تلاش کند.

 

فرج الله فصیحی رامندی ضمن عرض تسلیت سالروز حضرت امام خمینی(ره)، گفت:

 

امامی که همه ما با هر سلیقه و جریان فکری به ایشان اعتقاد داریم و به اون احترام گذاشته و می‌گذاریم فرمودند : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما از آسیب ها مصون بماند.

 

وی اضافه کرد: به عنوان یک آزاده که در جمع اسیران دز زندان های بعثی بودم سخت ترین روز اسارت را روز رحلت امام می‌دانم ،امید همه ما در آن ایام سخت ، این بود که با آزادی و دیدن دوباره حضرت امام  همه رنج ها و مرارت های دوران اسارت را فراموش کنیم . اما این واقعه باعث شد که آرزوی فوق در دل ما بماند.

 

فصیحی رامندی یادآور شد: بشارت دیگر در آن ایام شنیدن خبر انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، بود. در آن ایام همه دشمنان چشم امید دوخته بودند به اینکه با رحلت حضرت امام کار انقلاب نیز تمام شود.

 

این عضو شورا ادامه داد: الحمدالله مقام معظم رهبری با گذشت ۲۹ سال توانسته کشتی انقلاب را به خوبی هدایت کند و از خطرات و تهدیداتی که دشمنان انقلاب همواره متوجه آن می‌کنند، نجات دهد و حقیقتاً انتخاب ایشان انتخابی به جا و شایسته بوده است. امیدواریم تا ظهور حضرت حجت(عج)، سکان هدایت همچنان به دست رهبر معظم انقلاب باشد.

 

 

فصیحی رامندی با اشاره به فرا رسیدن روز قدس، گفت: از مردم غیور و مومن شهر دعوت می‌کنم تا در مراسم جهانی روز قدس فعالانه شرکت کنند و تکلیف شرعی و ملی خود را نسبت به مردم مظلوم فلسطین ادا کنند. ان شاالله همانطور  که رهبر معظم انقلاب فرمودند تا بیست و پنج سال آینده اسرائیلی در کار نباشد.

 

رییس کمیسیون مالی و اقتصادی در پایان با اشاره به موضوع بدهی شهرداری به بانک شهر، گفت:

 

این موضوع یک مسئله بسیار سخت، شکننده و خطرناک است. بنده در ابتدای شورای پنجم نیز از شهردار خواستم تا برای این مسئله تدبیری بیاندیشد.

 

وی افزود: شهرداری روزانه ۲۰۰ میلیون تومان جریمه پرداخت می‌کند. شهرداری سرمایه های زیادی دارد که در حالت راکد باقی مانده. می‌تواند با آزاد کردن این سرمایه ها و تدبیر مثبت از شر هزینه های مالی بسیار سنگین بانک شهر خلاص شود.