شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

دکتر زهرا یوسفی در جلسه علنی پارلمان محلی گفت:

یکی از وظایف اعضا شورا اولویت بندی پروژه هایی است که شهرداری قرار است در آن ها هزینه کند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، دکتر زهرا یوسفی نائب رئیس شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی که در تالار مردمی برگزار شد گفت:

یکی از وظایف اعضا شورا اولویت بندی پروژه هایی است که شهرداری قرار است در آن ها هزینه کند

 

باید در رابطه با لایحه هزينه كرد شهرداری براي تعویض سنگ مزار شهدا  به مبلغ ١٢٠ ميليون تومان ،بررسی شود که  لزوم اين كار چقدر است  .

وی اضافه کرد: یکی از وظایف اعضا شورا به عنوان مدیران شهری اولویت بندی پروژه هایی است که شهرداری بنا دارد در آن ها هزینه كند.

 

یوسفی افزود: طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی، تعداد هزار زن باردار در حاشيه شهرقزوين وجود دارند که به سو تغذیه مبتلا هستند.

به عبارت دیگر در ماه های آینده هزار بچه در قزوین به دنیا خواهند آمد که به خاطر سوءتغذیه مادرانشان از ضریب هوشی و رشد جسمي و ذهني پایین رنج خواهند برد.

 

این عضو شورا در ادامه یادآور شد: من هم از خانواده شهداء هستم و ارزش  و جایگاه خاصي براي شهدا و خانواده هايشان قائلم ولي وظيفه اولويت بندي نيازهاي شهر بر عهده شوراست و من سير شدن شكم زنان باردار شهرم  و سلامت كودكان اينده شهر را بر تميزي و سالم بودن سنگ قبر شهدا ترجيح ميدهم .

 

دکتر یوسفی در پایان خواستار ارائه لایحه ای از سوی شهرداری در هماهنگي با دانشگاه علوم پزشكي شد که طی آن برای هزار زن باردار دچار سو تغذیه تدبیری اندیشیده شود و سبد كالا در نظر گرفته شود .