پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۸

جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه وزارت کشور:

تحقق امنیت اجتماعی درگرو ارائه خدمات مطلوب شهرداری هاست

شهرداری ها خاکریز مطالبات مردم هستند و خدمات متنوعی که درشهرداری ها ارایه می شود تاثیر بسزایی در ارتقای امنیت اجتماعی دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری و دهیاری های کشور در آیین معارفه شهردار جدید قزوین با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: شهر قزوین به دلیل ویژگی های منحصر به فرد باید به صورت خاص هدایت شود تا شاهد تحرک، شادابی و نشاط در آن باشيم.

وی همچنین خواستارحاکم شدن نگاه نو خلاقانه و نوآورانه در شهر قزوین شد.

جمالی نژاد تاکید کرد: شهرداری ها باید به دنبال چابک سازی باشند و با استفاده از افراد توانمند و متخصص و متعهد در راستای تحقق این مهم گام بردارند.

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین بر ضرورت ایجاد ساز و کارهای شفاف در شهرداری ها تاکید و عنوان کرد: اگر خواهان کاهش تخلفات در شهرداری ها هستیم، نیازمند کوتاه شدن و شفافیت فرایندها هستیم؛ اما تشریفات زاید در شهرداری ها این بدنه را سست کرده است.

جمالی نژاد نقش مدیران شهری را در افزایش اعتماد مردم به حاكميت مهم دانست و گفت: مدیران شهری نقش مهمی در افزایش اعتمادمردم به مسئولین دارند و امیدوارم با نهضت پاسخگویی شهرداری و شورا شاهد رونق و پیشرفت در قزوین باشیم .
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط