سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۷

‍ فصیحی رامندی:

طوری نباشد که شهرداری هر طرح و برنامه‌ای را که مایل است با ابلاغ وزارت کشور انجام دهد و هر موردی که مطابق میل مدیران نباشد؛ مسکوت بماند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین #فرج_الله_فصیحی‌رامندی رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شهرداری در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن انتقاد از روند اجرای طرح‌ها توسط شهرداری در رابطه با راه اندازی و ایجاد شهرداری منطقه ۴ قزوین، گفت:

در مرحله اول این موضوع باید به تصویب شورای اسلامی شهر برسد و سپس به وزارت کشور جهت تایید، ارسال شود.

وی افزود: شهرداری تاکنون بسیاری از ابلاغیه‌های وزارت کشور را مانند انحلال معاونت سرمایه‌گذاری و ادغام سازمان‌ها با یکدیگر و همچنین بودجه متمرکز و ... اجراء نکرده اما راه اندازی شهرداری منطقه ۴ را به سرعت در دستور کار قرار داده است.

رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای شهر اضافه کرد: نباید شرایطی به وجود آید که شهرداری هر طرح و برنامه‌ای را که مایل است با ابلاغ وزارت کشور انجام دهد و هر موردی که مطابق میل مدیران شهرداری نباشد؛ مسکوت بماند.

فصیحی رامندی در خصوص موضوعات مربوط به سایت محمدآباد گفت:

در سایت مجاور محمد آباد باید زباله‌های بیمارستانی پس از بی‌خطر سازی دفن یا سوزانده شود، این مربوط به زباله های بیمارستانی استان قزوین است اما در گزارش‌ها ذکر شده که از تبریز زباله‌های بیمارستانی به این سایت منتقل شده است. باید مشخص شود که چرا این انتقال انجام می‌شود؟! آیا شهرداری تبریز نمی تواند چنین مجموعه‌ای برای سوزاندن زباله‌های بیمارستانی ایجاد کند، یا اصولا چرا زباله های بیمارستانی تبریز به استان قزوین آورده می‌شود؟ آیا وجود ظرفیت خالی دلیل معقولی برای انتقال آنها به استان قزوین است؟!

تصاویر مرتبط