شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۷

سعید دقیقی:

مشکلات مربوط بافت تاریخی و میراثی شهر، زندگی بسیاری از شهروندان را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سعید دقیقی عضو شورای شهر در دومین نشست هم اندیشی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران استانی، دکتر صفری شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری قزوین، گفت:

مباحث مربوط به مشکلات شهروندان در محله‌های اطراف امامزاده حسین(ع)، پروژه خیابان انصاری شرقی، باغات سنتی، خطرات لوله نفت عبوری از شهر و ... بارها و بارها تکرار شده است اما هیچگونه پیگیری در خصوص مشکلات ذکر شده صورت نگرفته است.

وی افزود: دقیقا همین مشکلات در نشست اول هم اندیشی با استاندار محترم و نمایندگان محترم مطرح بود و پس از هشت ماه این مشکلات همچنان پا برجاست. از نمایندگان محترم مجلس توقع داریم با گفت و گو با وزرای مربوطه، پی گیر حل بعضی مشکلات فرا استانی باشند. زیرا بعضی از این مشکلات باید با رایزنی در نهادهای بالادستی حل شوند که نیازمند پی گیری نمایندگان محترم مجلس است.

دقیقی با اشاره به مشکلات بافت فرسوده و سنتی شهر قزوین تاکید کرد:

مشکلات مربوط به جاده نسیم شمال، مباحث مرتبط به لوله نفت و همچنین بافت تاریخی و میراثی شهر، زندگی بسیاری از شهروندان را تحت تاثیر قرار داده است. شهرداری و شورا پی گیر حل این موضوعات هستند اما چنین مسائلی باید در نقطه‌ای حل شوند ولی بدون پی گیری نمایندگان مجلس با وزرا غیر قابل حل است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با نام بردن از مسائلی که شهر قزوین با آن‌ها دست به گریبان است اظهار امیدواری کرد تا در جلسات بعدی هم‌اندیشی گزارش‌هایی از برطرف شدن معضلات مطرح شده در این جلسه ارائه شود.

 

تصاویر مرتبط