سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

سعید دقیقی:

اگر روزی به دنبال منافع جامعه ورزش بودیم، باید منافع جامعه هنر را نیز به همان اندازه دغدغه خود بدانیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سعید دقیقی عضو شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی که با حضور مدیر و هیئت مدیره کانون معلولین توانا همراه بود، گفت:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

امسال باید حرف های گفته شده را به عمل نزدیک کنیم.


 

باید از آقای موسوی، مدیر کانون معلولین توانا و مدیر مجموعه بهداشتی فیروز تشکر کنیم که اینچنین فعل خواستن را صرف کرده‌اند.

وی افزود: در سال گذشته مواردی در خصوص مناسب سازی معابر مطرح شد و در بودجه نیز ردیف های جداگانه برای آن در نظر گرفته شد. لازم است امسال حرف های گفته شده را به عمل نزدیک کنیم.

دقیقی اضافه کرد: باید برای طراحی و احداث پارک معلولین اقدام کنیم. همچنین احداث پارکینگ های طبقاتی ویژه معلولین نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: امیدوارم سال آینده بتوانیم گزارشی از اقدامات عملی انجام شده ارائه دهیم و هر چیزی که اولویت جامعه معلولین است را به مرحله اجرا در بیاوریم.

طی این جلسه لایحه شیوه نامه تجليل از نام آوران فرهنگ و هنر  نیز بررسی شد که کلیات آن به تصویب رسید. سعید دقیقی در اینباره گفت:

لازم است در این زمینه شفاف سازی شود تا جامعه هنری بداند کسی به دنبال منافع خود نیست و تک تک اعضای شورا نگاه حمایتی به ورزش و هنر را به صورت عادلانه در دستور کار دارند. قلب‌های ما برای جامعه هنر و ورزش می‌تپد و برای حمایت از این عزیزان نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.

وی افزود: در سال‌های گذشته علاوه بر اینکه جامعه ورزشی مورد ظلم واقع شده؛ جامعه هنر نیز نادیده گرفته شده و لازم است نگاه‌ها به این عزیزان تغییر کند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین یادآورشد: اعتقاد دارم که ورزش حرفه‌ای نوعی هنر محسوب می‌شود‌ لذا اگر روزی به دنبال منافع جامعه ورزش بودیم باید به دنبال آن منافع جامعه هنر را نیز به همان اندازه دغدغه خود بدانیم.

 

تصاویر مرتبط