چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍ موقعیت استراتژیک و خاص قزوین ایجاب می‌کند تا در بخش‌های مختلف سرمایه گذاری، از این موقعیت استفاده کنیم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین حکمت اله داودی رئیس شورای شهر در نشست مشترک شهردار و اعضای شورای شهر با رایزنان و کارشناسان اقتصادی سفارتخانه‌های خارجیِ مقیم تهران، گفت:

قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی خود دارای شرایط ویژه استراتژیکی است که بستر ارتباط بین پایتخت را با مرکز، غرب و جنوب غرب کشور، فراهم می‌کند. این موقعیت خاص ایجاب می‌کند تا در بخش‌های مختلف سرمایه گذاری، از این موقعیت استفاده کنیم.

وی افزود: موضوعات مختلف شهری در دستور کار شورای پنجم و شهرداری برای سرمایه گذاری قرار دارد که از مهم ترین آن‌ها می‌توان به مباحث مربوط به پسماند و تبدیل آن به کمپوست و انرژی، اشاره کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین بخش گردشگری قزوین را دارای ظرفیت بسیار بالایی برای سرمایه‌گذاری دانست و گفت:

در مباحث مربوط به آثار تاریخی و میراث فرهنگی می‌توان در قالب تفاهم نامه های دوجانبه و چند جانبه، همکاری‌های خوبی ترتیب داد.

داودی در پایان تاکید کرد: مجموعه کاسپین نیز می‌تواند بستر خوبی برای سرمایه گذاری اقتصادی باشد که امیدواریم در این بخش نیز شاهد شکل گرفتن همکاری‌های موثری باشیم.

تصاویر مرتبط