سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

دکتر قوامی در کمیسیون متبوع خویش مطرح کرد:

‍ سال گذشته در خصوص بودجه سازمان آتشنشانی کوتاهی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، جلسه فوق العاده کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری به ریاست دکتر سیده منیره قوامی در قالب بازدید از سازمان آتشنشانی شهرداری قزوین برگزار شد.

 

 

سیده منیره قوامی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری ضمن تاکید بر لزوم نگاه ویژه به سازمان آتشنشانی، گفت:

نگاه اعضاء شورای پنجم این است که مباحث مربوط به سازمان آتشنشانی به صورت ویژه دیده شود.

وی افزود: سال گذشته در خصوص بودجه سازمان آتشنشانی کوتاهی صورت گرفت که امسال باید این موضوع جبران شود. اعضاء شورا نیز آمادگی لازم را در اینباره دارند.

منتظری، رئیس سازمان آتشنشانی شهرداری نیز در ابتدای این جلسه به ارائه گزارشی از وضعیت مالی و نیروی انسانی سازمان آتشنشانی و برنامه‌های این سازمان برای سال پیش رو پرداخت.

وی در این خصوص گفت: یکی از دستور کارهای مهم سازمان آتشنشانی ارتقاء امور پرسنلی است. در این رابطه ۳۵ درصد از پرسنل قدیمی سازمان توسط نیروهای جوان و دوره دیده جایگزین شدند. باید نیروهای جوان را از امروز برای کسب تجربه در کنار نیروهای باتجربه قرار داد تا در زمان بازنشستگی این نیروها، توانسته باشیم برای پرسنل باتجربه خود جانشین پروری کرده باشیم.

منتظری در پایان از تلاش این سازمان برای افزایش اعتبارات آموزشی و ورزشی و همچنین اعتبارات لازم برای تجهیز و تکمیل امکانات سخت افزاری سازمان آتشنشانی در سال آینده خبر داد.

تصاویر مرتبط